Міліціонери Рівного вивчають англійську в Острозькій академії

08 жовтня 2010

У Національному університеті «Острозька академія» восьмого жовтня працівники управління МВС Рівненської області відвідали перше заняття з курсу «Англійська мова» для надання кваліфікованої підготовки з питань іноземних мов та етики щодо обслуговування Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Нагадаємо, що другого вересня ректор академії Ігор Пасічник та начальник ГУ МВС України в Рівненській області Олег Сало підписали договір про співпрацю. У документі йдеться про те, що Острозька академія надаватиме послуги працівникам управління МВС з навчання курсу «Англійська мова для працівників правоохоронних органів». Зі свого боку правоохоронці повинні створити базу для проходження навчальної практики студентами правничого факультету Острозької академії, а також співпрацювати із університетом у сфері розвитку його криміналістичної лабораторії та студентського загону охорони громадського порядку «Правопорядок». Така ініціатива, на думку обох сторін, є економічно вигідною для держави, оскільки дозволяє заощадити кошти, що планувалося виділити на забезпечення міліціянтів перекладачами.

Викладачі факультету романо-германських мов місяць працювали над розробкою навчальної програми для нових «студентів» На першому занятті міліціонери переглянули відеоролик про роботу їхніх колег у різних країнах світу. Уже з наступного тижня викладачі іноземної мови працюватимуть з міліцією, попередньо визначивши рівень знань англійської мови кожного. За цим рівнем будуть сформовані групи, які дозволять розпочати вивчення англійської мови з різних етапів.