Острозька академія налагоджує міжнародну співпрацю

05 жовтня 2010

Національний університет «Острозька академія» четвертого жовтня відвідали декан школи бізнесу Майк Генрі та директор Українського центру ресурсів і розвитку Роман Петришин із Едмонтонського університету (Grant MacEwan University) Канади (провінція Альберта).

Студенти економічного факультету мали можливість прослухати лекцію професорів англійською мовою. Науковці зосередили увагу на характеристиці природних ресурсів, народного господарства Канади, державного устрою країни та рівні життя населення.

Під час засідання круглого столу викладачі економічного факультету Острозької академії та професори Едмонотонського університету обговорили умови міжвузівської співпраці, у рамках якої передбачається створення бізнес-школи в місті на базі Національного університету «Острозька академія».