Студенти Острозької академії вкотре показали свою першість

02 квітня 2010

Студентки спеціальності «політологія» Національного університету «Острозька академія» Тетяна Ільїна та Анна Музичук зайняли відповідно перше і третє місця у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політичних наук серед вищих навчальних закладів, що проходив нещодавно у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. В інтелектуальних змаганнях взяли участь студенти-політологи з усіх куточків України. За результатами першого туру, суть якого полягала у написанні наукових робіт на політичну тематику, спеціальна комісія відібрала кращих з кращих студентів. У другому турі учасники конкурсу здійснювали захист своїх наукових доробків, брали участь у різноманітних дискусіях.

До речі, це вже не перша перемога майбутніх політологів Острозької академії, адже минулого року студентка четвертого курсу Ірина Чириця посіла перше місце у Всеукраїнській олімпіаді з політології.