Студентське самоврядування відбулось!

01 листопада 2010

Минулого тижня Братство спудеїв було офіційно зареєстроване як орган студентського самоврядування Національного університету «Острозька академія». На загальній студентській конференції було ухвалено положення про ОСС НаУОА, яке перед тим затвердила адміністрація навчального закладу.

Відтепер БС є структурним підрозділом академії, що відкриває для організації багато перспектив та можливостей. По-перше, орган студентського самоврядування користується безпосередньою допомогою і підтримкою ректорату. По-друге, відбувається постійне пряме фінансування організації.

«Ми давно прагнули офіційного створення в академії органу студентського самоврядування. Адже саме цей орган стоятиме на захисті прав усіх студентів Острозької академії. Надане фінансування надає можливості для організації вільного часу студентів, наукових конференцій, різноманітних розважальних заходів. Крім того, ми маємо змогу безпосередньо допомогти – малозабезпеченим студентам та тим, хто потребує соціальної допомоги. Я впевнений, що створення ОСС стане вагомим чинником для розгортання активної діяльності студентів та розвитку їхніх ініціатив йідей», – зазначив голова Братства спудеїв НаУОА Ігор Дорош.