Борис Олійник зустрівся з першокурсниками

01 вересня 2010

Навчальний рік для студентів першого курсу Національного університету «Острозька академія» розпочався із зустрічі з головою Комітету Національної премії України імені Тараса Шевченка, головою Українського фонду культури, Героєм України, поетом Борисом Олійником.

Борис Олійник першого вересня прочитав лекцію для студентів першого курсу на тему «Україна в умовах сучасного світу».

Поет розповів про найважливіші моменти своєї біографії, закликав першокурсників знати свою історію та любити Вітчизну. Також Борис Олійник декламував свої поезії та поспілкувався із студентами у форматі «запитання-відповідь»

Наприкінці зустрічі ректор Острозької академії Ігор Пасічник, нагородив Бориса Олійника срібною медаллю «Князь Василь-Костянтин Острозький» за значний внесок у розбудову української культури, освіти та духовності.