В академії обрали нового голову Братства спудеїв

28 травня 2009

27 травня відбулися вибори голови Братства спудеїв Національного університету «Острозька академія», яким стала студентка третього курсу правничого факультету Анна Тімуш.

Нагадаємо, що раніше, орган студентського самоврядування в академії очолювала студентка четвертого курсу економічного факультету Алла Дубровик. За період її керівництва на базі університету був створений Національний студентський союз, проведені численні студентські форуми, семінари, зустрічі тощо.

Обрання Анни Тімуш на посаду голови Братства не є випадковим, адже студентка чималий час працювала в юридичній клініці «Pro Bono», юрисконсультом Братства спудеїв, брала участь у канадсько-українській молодіжній програмі тощо.

За словами екс-голови органу студентського самоврядування Алли Дубровик, на Анну покладаються великі сподівання щодо покращення роботи студентського Братства та позиціонування Острозької академії на високому рівні не тільки в Україні, а й за кордоном. «Анна дуже ініціативна та цілеспрямована дівчина. У неї доволі ґрунтовно розроблена передвиборча програма. Якщо хоча б на 90% Анна її виконає, то Братство спудеїв значно поліпшить свою роботу, як  на внутрішньоакадемічному, так і на міжуніверситетському рівнях», – прокоментувала ситуацію Алла Дубровик.

Офіційне знайомство новообраного голови з ректором та студентською громадськістю Національного університету «Острозька академія» відбудеться у вівторок.