Ще одна «битва майстрів слова» в Острозькій академії

25 березня 2009

Уже традиційно у рамках святкування тижня факультету політико-інформаційного менеджменту був проведений «Конкурс Оратора». Цього разу учасники конкурсу говорили про те, чи може українець розмовляти не українською? Суддівській колегії непросто було визначити переможця серед шести претендентів на кубок Оратор-2009, адже кожна промова відзначалася відмінністю позиції стосовно обговорюваної теми, різним смисловим забарвленням, способом виголошення. Та незважаючи на складнощі у визначенні переможця, ним став студент третього курсу спеціальності «політологія» – Олександр Стемковський.

«Мені надзвичайно приємно тримати цей кубок в руках, адже це говорить не тільки про наше вміння майстерно говорити, що дуже важливо для політолога, а й про те, що такі вміння в Острозькій академії адекватно оцінюються», – прокоментував переможець проведення конкурсу.