Високопосадовці освітньої сфери – в Острозькій академії

24 квітня 2009

23 квітня Національний університет «Острозьку академію» відвідав заступник Міністра освіти та науки Павло Полянський, а також начальники управлінь освіти усіх областей України.

Візит високоповажних гостей відбувся в межах Всеукраїнської наради-семінару з питань впровадження профільного навчання. Захід проходив 23-24 квітня у Рівному. Темою спілкування освітян була ініціатива створення освітнього середовища для реалізації нахилів та здібностей дитини.

Під час візиту на Рівненщину високопосадовці відвідали Острозьку академію. В університеті для них була організована екскурсія для ближчого знайомства з першим вищим навчальним закладом у Східній Європі.

При вході на територію академії на гостей чекали князь Василь-Костянтин Острозький та Гальшка Острозька. Такий театральний прийом дозволив якнайповніше відчути давність університету. Екскурсію навчальним закладом для працівників освітньої сфери провів ректор академії, професор Ігор Пасічник. Також гості отримали в подарунок комплекс шкільних підручників для вивчення християнської етики. Національний університет «Острозька академія» упродовж тривалого часу пропагує запровадження цього предмету як офіційного курсу в українських школах.