В Острозькій академії створять місце для закоханих

23 вересня 2009

Студенти Національного університету «Острозька академія» розмалюють паркан студентського парку біля наукової бібліотеки у стилі концептуального графіті.
Ідея прикрасити стіни паркану виникла у ректора академії Ігоря Пасічника. За його словами, біля старовинних мурів, які оточують парк, колись побудували котельню, через що довелося зруйнувати частину давніх стін. Це було за часів функціонування у теперішніх приміщеннях академії школи-інтернату. Згодом котельню також зруйнували, а частину паркану збудували із силікатної цегли. Ці стіни дещо псують загальний вигляд студентського парку біля наукової бібліотеки і не зовсім вписуються в архітектурний ансамбль Острозької академії. Відтак, студентам, які займаються образотворчим мистецтвом, графіті запропонували створити на стінах яскраві та естетичні образи. «Особисто в мене є ідея, що саме зобразити на цих стінах. Однак, це має бути студентська ініціатива. Тому рішення концепції зображень тільки за нашими спудеями. Хотілося б, щоб малюнки були естетично привабливими, легкими та світлими для сприйняття», – говорить Ігор Пасічник. Крім цього, біля стін планується  висадити польові квіти і створити свого роду місце для закоханих. Як зазначив Ігор Пасічник, це місце матимуть право відвідувати лише закохані студенти, щоб освідчитися в своїх почуттях.
Процес створення студентського «райського куточку» на території парку координують директор культурно-мистецького центру Дар’я Швая та голова Братства спудеїв Анна Тімуш. За їх словами, чимало  студентів академії хочуть долучитися до втілення цієї ідеї. Тепер, головне завдання, яке стоїть перед ними – визначитися з остаточною концепцією і починати роботу.