Весняний турнір з футболу

18 травня 2009

У Національному університеті  «Острозька академія» розпочинається проведення футбольних змагань під назвою  «Кубок академії». Відкритий турнір з футболу організовується вдруге і це вже стало хорошою традицією в житті спудеїв нашої альма-матері. Метою проведення змагань є популяри-зація футболу в НаУОА  та агітація здорового способу життя.Організатором  чемпіонату є спортивний  клуб університету за підтримки Братства спудеїв.

Цьогорічний графік футбольних матчів сформувався так:
понеділок:
1 гуманітарний - ПІМ;
2 право - економіка;
вівторок:
1 міжнародні відносини - іноземна філологія;
2 викладачі - право;
середа:
1 гуманітарний – міжнародні відносини;
2 економіка - викладачі;
четвер:
1 іноземна філологія - гуманітарний;
2 міжнародні відносини - ПІМ;
понеділок 25.05:
1 іноземна філологія - ПІМ.
вівторок:  півфінал;
середа:
матч за 3-4 місця;
на 18.00 фінал.

Минулого року перемогу виборола команда політико-інформаційного менеджменту, яка в фіналі з викладачами перемогла з рахунком 2:0. Цікаво, а хто  ж отримає першість цього року?

Бажаємо командам-учасницям  успіху та  весняного настрою!