Острог та Острозька академія очима Олександра Харвата

17 вересня 2009

У Національному університеті «Острозька академія» 16 вересня відбулася презентація  фотоальбому «Острог. На межі тисячоліть». Презентував фотоколекцію сам автор, відомий фотохудожник, член Національної спілки фотохудожників України, керівник Рівненської фотостудії «Простір фото» Олександр Харват.

Альбом вміщує колекцію світлин, присвячених культурним пам’яткам міста Острога й Острожчини і є їх відображенням  на фоні сучасного світу. Особливість колекції – це  наявність на одній сторінці створених раніше зображень культурних пам’яток та визначних місць і світлин  сьогодення. Це додає альбому, на думку Олександра Харвата, більшої цінності та колориту.

Під час презентації фотохудожник розповів присутнім про світ фотомистецтва та його важливість у формуванні історичної пам’яті українського народу. Також студенти мали можливість задати Олександру Харвату різноманітні цікаві запитання.

Наприкінці зустрічі, автор подарував один примірник фотоальбому «Острог. На межі тисячоліть» Національному університету «Острозька академія», який займе особливе місце у художній колекції навчального закладу.