«І диво це ніколи не закінчується....»

12 лютого 2009

У Національному університеті «Острозька академія» відбувся вечір пам’яті відомого українського письменника, лауреата Державної преміії СРСР і Шевченківської премії Павла Загребельного.

«Серед українських письменників ХХ століття це одна із найвизначніших фігур у літературі», – вважає проректор з навчально-виховної та наукової роботи, професор Петро Кралюк.

Спогади, думки, цитати – так можна охарактеризувати цей вечір. Присутні ділилися враженнями про твори письменника, зачитали лист, який Павло Загребельний писав до викладача Острозької академії, поета Ігоря Павлюка.

У заході також взяв участь професор Ягеллонського університету, викладач Національного університету «Острозька Академія» Ярослав Поліщук.
«І диво це ніколи не кінчається і не переводиться», – останніми фразами роману Павла Загребельного «Диво» закінчився вечір пам’яті, присвячений  видатному письменнику.