Острозька академія лідирує у галузі права

11 березня 2009

Студентка правничого факультету Юлія Лопанчук та команда студентів правничого факультету посіли треті місця на змаганнях у Донецьку та Києві.

Першість студентів правничого факультету на всеукраїнських змаганнях в Острозькій академії – вже хороша традиція. Вона вкотре знайшла своє продовження на змаганнях, що відбулися наприкінці лютого у Донецьку та Києві.

На Всеукраїнських змаганнях з кримінального права та процесу «Майстри судової промови», що відбулися 27 лютого у Донецьку, студентка правничого факультету Юлія Лопанчук здобула третє місце, Леся Цимбалюк – V місце.

На міжнародних змаганнях з права СОТ, що проходили 27-28 лютого у Києві, команда студентів правничого факультету посіла ІІІ місце. До складу команди входили Лідія Деляєва, Ольга Дика, Інна Новікова, Олена Татура.

Ми щиро вітаємо наших студентів з перемогами та радіємо їхнім успіхам!