Студенти правничого факультету намагаються дати дитині шанс вижити

09 жовтня 2009

У рамках тижня правничого факультету студенти проводять акцію-збір коштів на лікування хворого хлопчика.

Мельнику Сашку з містечка Сарата Одеської області всього лише три роки, але лікарі уже поставили йому страшний діагноз – анапластична епіндемома (пухлина у корі головного мозку).

Дитина має шанс вижити, але для цього потрібні кошти. Тому студенти закликають усіх небайдужих допомогти. Долучитись до акції має змогу кожен, вкинувши певну суму грошей у скриньки, що розвішені в академії. Варто лише не боятись відкривати своє серце для милосердя та співчуття.