До трагічних подій «Волинської різанини» ще раз повернулися в Острозькій академії

09 вересня 2009

Дев’ятого вересня у стінах Національного університету «Острозька академія» відбулася презентація книги «Волинь: дві пам’яті», присвячена проблемі у польсько-українських відносинах 1943-1944 років.

Презентували книгу один з її упорядників, журналіст провідного польського видання «Газета виборча» Мартін Войцеховський, радник з питань культури посольства Республіки Польща в Україні Ольга Гнатюк, відомий український письменник та викладач Острозької академії Олександр Ірванець.

Книга є перекладом з польського варіанту, що вийшов рік тому, та містить погляди польських та українських істориків на події Волинської трагедії, свідчення, виступи, інтерв’ю авторитетних людей Польщі та України.

Під час презентації мало місце традиційне спілкування студентів з гостями у форматі запитання-відповідь. Після презентації її найбільш активні учасники мали змогу отримати книгу у подарунок. Також гості передали видання для наукової бібліотеки Острозької академії.