Лауреат премії ім. Білецького викладає в Острозькій академії

06 лютого 2009

Професор Ярослав Поліщук, викладач кафедри української філології, став лауреатом щорічної премії імені О. Білецького за кращі літературознавчі та літературно-критичні праці.

Підбиваючи підсумки у царині літературознавчих та літературно-критичних праць науковців за 2008 рік, комісія відзначила книги Ярослава Поліщука „Література як геокультурний проект”, „Пейзажі людини”, „Із дискурсів і дискусій”. За словами пана Ярослава, журі було неупередженим та максимально об’єктивним при визначенні переможця. Коментуючи загалом плачевне становище українського літературознавства та критики, Ярослав Олексійович зауважив: «Я, безумовно, радий, що така премія є...»

Звістку про те, що цієї престижної нагороди удостоївся один із представників професорсько-викладацького складу Острозької академії, привіз Михайло Слабошпицький, який зустрічався зі студентами 29 січня.