Прощальний концерт програми «Канада Світ Молодь»

03 грудня 2009

У Національному університеті «Острозька академія» першого грудня відбулося прощання учасників програми «Канада Світ Молодь» із громадою міста Острога. Перша фаза програми в Україні, яка тривала три місяці, уже закінчилася. Тепер учасники полетять до Канади продовжувати свою волонтерську діяльність під час другої фази обмінної програми, яка має екологічне спрямування. Студенти-волонтери працювали у різних організаціях Острога: Острозькому водоканалі, міській раді, а також допомагали місцевим жителям. Усіх об’єднувала спільна мета – захист навколишнього середовища.

В Острозькій академії першого грудня відбувся звітний концерт учасників програми. Вони підготували « Екологічний модний показ», у якому продемонстрували одяг із підручних засобів(поліетиленові пакети, пластикові трубочки, газети, листя). Крім того, до уваги присутніх був представлений фільм-хроніка про життя представників програми «Канада Світ Молодь» в Україні. За допомогою художніх номерів – пісень, танців на канадські та українські мотиви, учасники продемонстрували результат культурного обміну.

Супервайзери програми висловили щиру подяку міській владі, ректору Національного університету «Острозька академія» Ігорю Пасічнику, декану факультету романо-германських мов Світлані Новоселецькій, керівнику відділу міжнародного співробітництва Едуардові Балашову та сім’ям, які гостинно прийняли учасників у своїх домівках.