В Острозі інавгурували нового голову Братства Спудеїв

02 червня 2009

У Національному університеті «Острозька академія» відбулась урочиста інавгурація новообраного голови студентського братства. Очолила орган студентського самоврядування студентка третього курсу правничого факультету Анна Тімуш.

Процедуру інавгурації відвідав Анатолій Ігнатович, президент Національного студентського союзу, створення якого відбулося в Острозькій академії за ініціативи Братства спудеїв. «В жодному іншому університеті України я раніше не бачив інавгурації лідера студентського самоврядування, – ділиться враженнями Анатолій. – Такі древні традиції, напевно, не підтримуються в жодному навчальному закладі, окрім Острозької академії.

Під час інавгурації Анна Тімуш розповіла присутнім про свою подальшу роботу на зазначеній посаді. У найближчих планах новобраної голови: перетворення братства зі студентської організації на орган студентського самоврядування, щоб кожен студент був братчиком і міг вирішувати свої проблеми з допомогою братства. Також Анна Тімуш та її команда прагнуть безпосередньо займатися поселенням студентів у гуртожитки та контролем за гуртожитками.