Володимир Хомко зустрівся зі студентами академії

02 жовтня 2009

Мер міста Рівного Володимир Хомко другого жовтня відвідав Національний університет «Острозька академія».

У рамках візиту Володимир Хомко у супроводі щирого друга та протектора Острозької академії Романа Василишина зустрівся зі студентами університету та розповів їм про цікаві моменти своєї біографії, професійне зростання і перспективи розвитку міста Рівного.

Володимир Хомко пообіцяв розробити програму підтримки молодих фахівців, що є випускниками Острозької академії і мешкають у Рівному, а також започаткувати інші цікаві проекти спільно з університетом. «Я підтримуватиму усі Ваші ініціативи, адже Острозька академія готує високоосвічених фахівців, які вкрай потрібні для розбудови не тільки нашого краю, а й України загалом», – сказав мер.

Після жвавого, щирого спілкування та численних питань від студентської аудиторії, ректор університету Ігор Пасічник на згадку про навчальний заклад подарував Володимиру Євгеновичу енциклопедичне видання «Острозька академія».