Студенти Острозької академії вміють дебатувати!

01 грудня 2009

21-28 жовтня у Львові на базі Львівського національного університету ім. Івана Франка відбулися VIII Всеукраїнські судові дебати з цивільного права та процесу імені С. Дністрянського. Участь у змаганнях взяли 24 учасники, які представляли 12 найкращих ВНЗ України. Захід відбувався за сприяння Організації студентів-правників та фірми «Універсум».

Національний університет «Острозька академія» на VIII Всеукраїнських судових дебатах презентувала команда студентів четвертого курсу правничого факультету, до якої увійшли Юрій Радько та Олена Михальчук. У загальному рейтингу вони посіли друге місце.

За словами Юрія та Олени, їм сподобалось брати участь у такому престижному конкурсі, адже це позитивно впливає на розвиток майбутньої юридичної кар’єри, дає нагоду вдосконалити оратоську майстерність, отримати хорошу практику публічних виступів, а також познайомитися з новими представниками юридичної справи.