Ректор університету Ігор Пасічник спілкувався з учасниками обмінної програми «ECO Leadership»

09 грудня 2008

9 грудня у Національному університеті «Острозька академія» відбулася зустріч учасників обмінної програми «ECO Leadership» з ректором університету Ігорем Пасічником.

Організація обмінних програм між Канадою та Україною, що дозволяють обмінятися досвідом міжкультурного спілкування, стала для Острозької академії доброю традицією. У грудні завершується двомісячне перебування учасників програми як з української, так і з канадської сторони в Україні.

Зустріч з ректором університету, на базі якого триває програма, є традиційним її завершенням. Цього разу спілкування з учасниками проходило на двох мовах одночасно, що дозволило побачити не лише удосконалені навички спілкування українців внаслідок обмінного досвіду, а й стрімке прагнення канадців вивчати усе українське, національне, передавати досвід організації волонтерської мережі в Україні та безперечно переймати нове від своїх українських друзів.

Зустріч відбулася у формі інтерактивного обговорення вражень від обмінної програми, пропозицій щодо умов їх організації та внесення певних коректив. Загалом учасники обох країн задоволені та  переповнені емоціями, адже вони насправді опанували всі складнощі міжкультурних відмінностей, удосконалювали навички роботи у групах та відпрацювали способи вирішення конфліктних ситуацій.

За словами Ігоря Пасічника, варіативність  програм обміну в наступному році збільшиться, що дасть можливість більшій кількості студентів побувати за кордоном та отримати незабутні враження, незамінний досвід міжкультурної комунікації.