Студенти НаУ «ОА» взяли участь у дебатах

09 листопада 2008

З 31 жовтня по 1 листопада у Львові на базі Національного університету ім. Івана Франка проходили дебати із судового права. У них взяли участь 8 команд – представників різних вищих навчальних закладів  України, серед яких – студенти Національного університету „Острозька академія”.

Змагання проходили у два тури. У загальному рейтингу наша команда зайняла третє місце з перевагою у понад 100 балів.

Керівник команди – студентка четвертого курсу юридичного факультету Леся Цимбалюк поділилася враженнями від дебатів:
– Нам було дуже цікаво брати участь у змаганнях. Хоча ми витратили багато сил на підготовку, але результат був того вартий – команда достойно захистила честь університету. Таким чином ми змогли перевірити власні знання на практиці, а це неодмінно позитивно позначиться на майбутній професійній діяльності.