Студент Острозької академії пройшов випробовування владою в ефірі Першого національного

04 листопада 2008

Ашот Агаян, студент правничого факультету Національного університету „Острозька академія”, став  учасником проекту Першого національного телеканалу  «Спокуса владою». 5 студентів академії – Вікторія Маркович, Юлія Лопанчук, Ашот Агаян, Анастасія Іськович, Ігуменшева Марта –  потрапили на відбір учасників програми завдяки ініціативі та підтримці газети «День» та зуміли продемонструвати  власну готовність стати учасниками проекту.  Ашот Агаян став першим представником академії, котрий взяв участь у зйомці. Важливість цієї події у тому, що Ашот поки що єдиний учасник, який «спокусився владою» попри те, що не був глядачем жодного разу, а також  став  наймолодшим учасником програми. Це не завадило студенту впевнено та цілеспрямовано  вказувати на ті проблеми, котрі, на його думку, є актуальними та болючими для молоді.

Нагадаємо, що «Спокуса владою» – своєрідна дискусія між студентами та експертами, в ролі яких виступили Наталія Вітренко та Валерій Бебик, спрямована на активізацію обговорення  подій, ситуацій, що мають місце в історії сучасної України і потребують уваги з боку молоді, котра може дати чимало поштовхів до генерування оптимального погляду на ті чи інші  явища.