Високу якість освіти в Острозькій академії вкотре визнали на міжнародному рівні

31 липня 2008

Національний університет «Острозька академія» було представлено до вручення Міжнародної нагороди «Європейська якість» («European Quality»), а ректору Ігорю Пасічнику – присвоєно звання «Почесний професор Віденського міжнародного університету». Таке рішення прийняла Вчена рада Міжнародного університету міста Відня за поданням Номінаційного Комітету Європейської Бізнес Асамблеї.

Звання «Почесного професора Віденського міжнародного університету» Ігорю Пасічнику було присвоєно за внесок у зміцнення міжнародних відносин у сфері науки, освіти та бізнесу. Це звання символізує вищий ступінь міжнародного визнання високих досягнень у професійній діяльності.

Міжнародна нагорода «Європейська якість», що надається компаніям, продукція яких відповідає високим показникам якості, відзначила високу якість освітніх технологій Острозької академії.