Проходить тиждень факультету романо-германських мов

29 січня 2008

У Національному університеті «Острозька академія» 28 січня відбулося відкриття тижня факультету романо-германських мов. Свято вже стало традиційним, у рамках якого проходить безліч заходів та подій. Крім студентів та викладачів факультету-іменинника, на відкритті були присутні гості з Волинського національного університету ім. Лесі Українки. У залі прозвучали промови декана факультету романо-германських мов Світлани Новоселецької, студентського декана Дмитра Панчука та привітальні слова гостей. Свої таланти продемонстрували учасники Singing Group та академічного хору. Ведучі церемонії відкриття оголосили план заходів протягом святкового тижня. Щодня на студентів чекатиме частування кухнями різних народів світу, мови яких вивчаються на факультеті. Згідно з рішенням студентської ради, вівторок визнано днем зміни іміджу. Крім того, протягом дня на всіх бажаючих чекатиме подорож до романтичного світу Франції, організована студентами та викладачами французької мови. Наступний день – середа – присвячений німецькій культурі, а вечір – перегляду та обговоренню фільму “Pay Forward”. У четвер факультет романо-германських мов планує здивувати мюзиклом під назвою “And dreams come true”, а в п’ятницю – Днем самоврядування та відкриттям фотовиставки.

Як стверджує Світлана Новоселецька, тиждень факультету є хорошою нагодою об’єднати всі зусилля і продемонструвати творчий потенціал студентів.