Юхим Дишкант презентував Острозькій академії свій аудіопроект

01 грудня 2008

27 листопада Юхим Дишкант, студент третього курсу спеціальності «літературна творчість» презентував студентам Острозької академії  власний аудіопроект під назвою «Туберкульоз».

Студенти Острозької академії не лише здобувають значні успіхи у навчанні, а й вирізняються креативністю та творчим світосприйняттям. При університеті діє літературна студія, що згуртувала навколо себе талановитих студентів. Деякі її учасники вже видали власні збірки, серед яких і Юхим Дишкант, у творчому доробку якого вже не одне видання поезій.

Нещодавно відбулася презентація аудіопроекту Юхима Дишканта «Туберкульоз». Захід мав дещо неформальний характер, проте зібрав чимало охочих послухати і подивитись оригінальні твори в оригінальному виконанні. Презентація відбувалася у музичному супроводі студентського рок-гурту «Комісія».