Студенти факультету романо-германських мов представляли Острозьку академію на всеукраїнському рівні

24 квітня 2008

Нещодавно у Донецькому національному університеті відбувся другий етап Всеукраїнського студентського конкурсу художнього перекладу, у якому взяли участь представники з усіх куточків України.

За результатами конкурсу перше і друге місця за художній переклад з англійської мови на українську відповідно здобули студентки п’ятого курсу факультету романо-германських мов Національного університету „Острозька академія” Ірина Ахтирська та Тетяна Усик. Світлана Олицька – студентка третього курсу цього ж факультету зайняла третє місце за кращий художній переклад з німецької мови на українську. Переможці були нагороджені грамотами та призами.

„Участь у таких конкурсах дає можливість проявити творчий потенціал, здобути досвід та розширити межі свого спілкування, адже студенти, які брали участь в конкурсі приїхали з різних регіонів нашої країни”, - розповіла Світлана Олицька.