Леонід Якобчук відвідав Острозьку академію

23 травня 2008

Освітня фундація «Рух» передала грошову допомогу для кафедри релігієзнавства на розвиток богослов’я. Символічний чек проректору з наукової та навчально-виховної роботи університету Петру Кралюку вручив представник української діаспори у США, викладач Християнського коледжу в Америці, ведучий передачі „Відвертість” на Київській національній радіостанції Леонід Якобчук.

Острозька академія є не лише науковим, а й духовним осередком виховання української молоді. При університеті функціонує кафедра релігієзнавства, яка не лише виховує молодих богословів, а ставить перед собою завдання духовного відродження нації. Саме тому освітня фундація «Рух», осередок якої знаходиться у штаті Нью-Джерсі (США), передала символічний чек на розвиток релігієзнавства. Зазначені кошти будуть використані для освітніх цілей: закупівлі літератури та оновлення технічного забезпечення на кафедрі релігієзнавства.