Світлана Дарчик – серед переможців Програми підтримки музейних працівників

21 травня 2008

Світлана Дарчик, керівник Науково-дослідного центру вивчення музейної спадщини Національного університету «Острозька академія», увійшла у дев’ятку найкращих музейних працівників України.

21 травня у Києві відбулося підведення підсумків програми підтримки музейних працівників, організованої Міжнародним благодійним фондом «Україна-3000» та Українським центром розвитку музейної справи.

Серед 50-и учасників з усіх куточків України було обрано 9 найкращих, серед яких – керівник Науково-дослідного центру вивчення музейної спадщини Національного університету «Острозька академія» Світлана Дарчик. Світлана була наймолодшою учасницею конкурсу. За її словами, визначальними факторами її перемоги стали володіння іноземними мовами та досвід організації екскурсій і виставок.

Нагородження переможців відбувалося у приміщенні клубу «Arena Entertaiment», а призи – грошові премії – переможці отримали з рук першої леді країни Катерини Ющенко, голови правління Фонду.