Наша міліція нас береже

21 березня 2008

Днями Національний університет “Острозька академія” відвідав начальник УМВС в Рівненській області Ярослав Голомша.

Протягом однієї години студенти мали змогу поспілкуватися з головним міліціонером нашої області, одержати відповідь на найбільш важливі питання, що турбують суспільство та сучасну молодь. Зокрема були розглянуті питання боротьби з корупцією в органах державної влади та вищих навчальних закладах України, взаємодія органів внутрішніх справ з громадянами, а також вирішення проблеми сутичок місцевих жителів та осіб, що тимчасово проживають в певному населеному пункті. Крім цього, паном Ярославом було зроблено детальний аналіз роботи міліції в Рівненській області за останній час, її співпраці з прокуратурою, судом та іншими органами, що сприяють зниженню рівня криміногенної ситуації.

Як зазначив Ярослав Голомша, подібні зустрічі з молоддю є вкрай необхідними для правильного формування її уявлення про діяльність ОВС та проведенню консультаційних лекцій з метою запобігання злочинності.