Острозька академія – у десятці з надання другої юридичної освіти

02 вересня 2008

Нещодавно було оприлюднено рейтинг українських вищих навчальних закладів для здобуття другої юридичної освіти, складений авторами відомого журналу «Деньги». При складанні рейтингу використовувались різні критерії, проте основним із них була оцінка випускників закладу роботодавцями. Відповідно до рейтингу лідерів українських вишів Національний університет «Острозька академія» увійшов у десятку вищих навчальних закладів із надання другої юридичної освіти.

Нагадаємо, що минулого року Національний університет «Острозька академія» – найдавніший і одночасно один з наймолодших університетів України, новітня історія якого налічує лише тринадцять років, – в рейтингу МОН зайняв шосте місце серед двадцяти чотирьох найкращих державних класичних університетів. «Для такого молодого навчального закладу це досить високий показник», - переконані в Міністерстві.

Визнання здобутків Острозької академії, відродженої у 1994 році, стало логічним кроком Міністерства, оскільки в якості освіти, що надається тут, відповідності навчально-виховного процесу сучасним вимогам та абсолютній некорумпованості університету вже переконались не лише студенти та їх батьки, а відомі українські громадсько-політичні діячі, закордонні гості, представники української діаспори.