Студенти отримали традиційні щорічні ґранти

17 січня 2008

У Національному університеті «Острозька академія» 17 січня відбулося вручення іменних ґрантів Фонду ім. Учнів бувшої Української Рівненської гімназії.

Члени фонду, що був заснований Олександром Михалюком, раніше емігрували до США та Канади. Зараз, перебуваючи далеко від Батьківщини, вони продовжують вболівати за можливості молодих щодо самореалізації. Саме тому Фондом щороку надаються грошові премії студентам, які досягли значних успіхів у навчанні та громадській діяльності. Цього року грошові премії та грамоти були вручені шістдесятьом студентам. Ініціативна група студентів висловила побажання написати лист подяки засновникам Фонду з підписами студентів, що були нагороджені преміями.