В академії обговорювали перспективи розвитку студентського самоврядування

14 листопада 2008

13 листопада 2008 року в Національному університеті «Острозька академія» відбувся обласний студентський форум: «Роль органів студентського самоврядування у розвитку регіону». У заході взяли участь представники обласних органів освіти, зокрема, з вітальним словом виступили керівник управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Іван Вєтров, голова обласної студентської ради Ольга Крайчук, голова громадської організації «Братство спудеїв» Національного університету «Острозька академія Алла Дубровик та ректор академії, професор Ігор Пасічник.

На форумі обговорювались питання, пов’язані із труднощами діяльності органів студентського самоврядування в Україні, їх співпраці з адміністраціями вишів та регіональними органами освіти, проблеми активності громадянської позиції студентства тощо.

Те, що форум відбувся саме в Острозькій академії, не є випадковістю, адже цей навчальний заклад – правонаступник тих освітніх традицій, які були закладені острозькими просвітниками ще у ХVІ столітті. Уже тоді в Острозькій академії існувало студентське братство, метою якого було прагнення створити позитивний імідж своєму студентському колективу.

«Нам є з ким боротися, тільки не проти когось, а за щось», – зазначила під час форуму голова Братства спудеїв Алла Дубровик.