Тренінг особистісного зростання від Майстерні практичного психолога

13 лютого 2008

З метою особистісного росту та ефективної взаємодії майбутніх студентів Майстерня практичного психолога проводить соціально-психологічний тренінг. Цей захід спрямований на досягнення довіри, згуртованості, злагодженої взаємодії у групі під час навчання в університеті. Крім цього, студенти другого та третього курсів спеціальності «психологія» допомагають слухачам підготовчого відділення розкрити власні можливості та уміння, тобто зацікавити у демонстрації своєї особистості, а також подолати страх перед випробуваннями, які траплятимуться у житті майбутніх фахівців. За словами самих учасників тренінгу, проведення таких заходів позитивно впливає на атмосферу спілкування, а також дозволяє адаптуватися один до одного.

Розробка і реалізація тренінгових програм – це своєрідний засіб долання відстані та непорозумінь між людьми, тому вироблення таких планів – це запорука створення ефективного комунікативного середовища між студентами «Острозької академії».