Програма «Canada World Youth» продовжить свою роботу у Канаді

12 листопада 2008

Невід’ємною частиною навчального процесу в Національному університеті „Острозька академія” є молодіжні обмінні програми. Близько десяти років тому студенти почали відвідувати Канаду та приймати у себе канадських партнерів у рамках програми „Canada World Youth”. Цього року у програмі беруть участь 36 студентів Острозької академії.

Сьогодні відбулася фінальна зустріч з ректором Ігорем Пасічником. Учасники „Canada World Youth” поділилися своїми враженнями від української фази програми та висловили бажання повернутися до України як викладачі та волонтери, а також сподівання отримати позитивний досвід від канадської фази програми.