День «Дня» в Острозькій академії

11 червня 2008

У Національному університеті «Острозька академія» 11 червня відбулася зустріч студентів із головним редактором газети «День» Ларисою Івшиною.

Під час зустрічі Лариса Івшина зазначила, що це був її символічний звіт перед студентами та викладачами як члена Спостережної ради університету. Зустріч пройшла в традиційному форматі спілкування Лариси Івшиної та студентів академії – короткий виступ та зворотний шквал питань до головного редактора «Дня» на різноманітну тематику – від сьогоднішнього стану українського суспільства та політикуму до відповідальності української журналістики за такий стан. За словами ректора Острозької академії Ігоря Пасічника, «розмова між студентами та їх наставником вийшла по-домашньому відвертою та, як завжди, корисною».

Ще однією непересічною подією стала зустріч Лариси Івшиної з читачкою газети «День», студенткою першого курсу спеціальності «документознавство та інформаційна діяльність» факультету політико-інформаційного менеджменту Анною Вакуленко, яка навчаючись ще у восьмому класі школи, що у Кіровоградській області, написала лист до редакції. Цей лист був опублікований на першій шпальті газети і викликав справжній резонанс. Тоді, у 2004 році, Анна склала список по-дитячому безпосередніх та не по-дитячому складних питань до політиків, на які «День» просив відповідати громадсько-політичних діячів.

Наприкінці зустрічі за кращі питання Лариса Івшина вручила студентам книги із бібліотеки «Дня». Фотоальбом зі світлинами, які демонструвались на фотовиставках, організованих газетою «День» отримала Анна Вакуленко.

У свою чергу ректор Острозької академії Ігор Пасічник та студенти щиро подякували Ларисі Івшині за спілкування та подарували картину «Мальви» рівненської художниці Наталії Скрипник.