В Острозькій академії закінчилися змагання з міні-футболу

11 лютого 2008

У рамках спартакіади «Здоров’я» в Острозькій академії відбулися міжфакультетські змагання з міні-футболу.

Проведення спартакіади «Здоров’я» стало традиційним у Національному університеті «Острозька академія». У рамках спартакіади щороку відбуваються міжфакультетські змагання з різноманітних видів спорту. Минулого тижня закінчилося протистояння команд з міні-футболу, що відбувалося у приміщенні спортивного клубу університету. Після закінчення ігор суддями на чолі з Дмитром Кулішем були підбиті підсумки турніру.

За результатами змагань переміг факультет політико-інформаційного менеджменту, здобувши 12 балів. Друге місце посів правничий факультет з остаточним результатом у 9 балів, третє місце – факультет романо-германських мов з результатом у 6 балів. Четверте та п’яте місця зайняли гуманітарний та економічний факультети, отримавши відповідно 3 і 0 балів.