В університеті діятиме нова сертифікатна програма

01 жовтня 2008

У Національному університеті "Острозька академія" на базі кафедри документознавства та інформаційної діяльності  діятиме сертифікатна програма "Організація діловодства на підприємстві", що здійснює спеціальну підготовку фахівця в сфері документаційного забезпечення управління організації. Заняття буде проводити викладач Ганна Охріменко.

Учасники програми будуть вдосконалювати навички та вміння у сфері документаційного забезпечення управління за такими напрямами:
• загальна методика складання ділових паперів;
• документування в управлінській діяльності;
• спеціалізована документація;
• організація ділового листування в організації;
• документообіг;
• систематизація та правила зберігання документів в організації.

Сертифікатна програма триватиме з жовтня по січень. Вартість навчання – 450 грн. Заявки на участь приймаються до 17 жовтня.