Студенти зустрілися із Василем Герасим’юком

03 березня 2008

На запрошення викладача кафедри української філології Національного університету «Острозька академія», лауреата Шевченківської премії Дмитра Стуса, другого березня навчальний заклад  відвідав поет, член журі Шевченківської премії Василь Герасим’юк.

Літератор мав нагоду побувати на екскурсії Острозькою академією, зустрітися зі студентами та викладачами. Під час зустрічі Василь Герасим’юк зачитував власні вірші про УПА та на гуцульську тематику, а також відповідав на запитання студентів, зокрема про своє ставлення до сучасної української літератури. «Я не поділяю літературу на високопробну та низькопробну. Все має право на життя», - висловив свою думку поет.