Студенти-правники представлять Острозьку академію на міжнародному рівні

02 грудня 2008

Студенти правничого факультету Національного університету «Острозька академія» Марія Цип’ящук та Ашот Агаян представлятимуть Україну на Міжнародних змаганнях із інтерв’ювання та консультування клієнтів, які відбудуться у квітні 2009 року в Лас-Вегасі.
Таку унікальну можливість вони отримали завдяки перемозі у ІІІ Всеукраїнській олімпіаді з консультування та інтерв’ювання клієнтів, яка днями проходила в Академії правових наук України. Серед двадцяти чотирьох команд студенти Острозької академії вибороли перше місце. Олімпіада проводилася у три тури: відбір, півфінал та фінал, до якого ввійшли команда з Тернополя та команда з Національного університету «Острозька академія».

За словами переможців, на змаганнях акцент робився не стільки на нормативній базі, як на етичному поводженні з клієнтами, вмінні налагодити з ними психологічний контакт. «Під час олімпіади відтворювалася реальна ситуація роботи в юридичному офісі. Основним нашим завданням було опитати клієнта, відразу ж ідентифікуючи суть юридичної проблеми, та надати йому відповідну консультацію», - розповідає Марія Цип’ящук.

Як стверджує Ашот Агаян, аби досягти таких високих результатів, їм довелося надзвичайно багато працювати, звертатися за допомогою до викладачів та практикуючих юристів. «Особливо ми завдячуємо викладачам правничого факультету Юлії Леонідівні Березюк та Артему Олександровичу Філіп’єву, без допомоги яких важко було б досягнути таких успіхів», - переконаний Ашот.