Підбито підсумки Стипендіальної програми «Завтра.UA»

09 січня 2008

Вже другий рік поспіль студенти Національного університету «Острозька академія» гідно презентують свою alma-mater у Стипендіальній програмі Фонду Віктора Пінчука.

Нещодавно відбулося підбиття підсумків Стипендіальної програми «Завтра.UA», у якій активну участь взяли студенти Острозької академії. За результатами другого конкурсного відбору 13 студентів університету стали стипендіатами програми:

1. Якубович Михайло, студент гуманітарного факультету;
2. Хмарук Юлія, студентка економічного факультету;
3. Панчук Дмитро, студент правничого факультету;
4. Бабієць Ілона, студентка факультету романо-германських мов;
5. Бирук Микола, студент гуманітарного факультету;
6. Поліщук Марина, студентка гуманітарного факультету;
7. Циганюк Віталій, студент гуманітарного факультету;
8. Горчак Олександр, студент правничого факультету;
9. Боржецький Олександр, студент правничого факультету;
10. Іщук Ольга, студентка гуманітарного факультету;
11. Карповець Максим, студент гуманітарного факультету;
12. Кардаш Сергій, студент факультету політико-інформаційного менеджменту;
13. Діжа Михайло, студент факультету політико-інформаційного менеджменту;

Студенти отримуватимуть стипендію Фонду протягом 2008 року та матимуть можливість брати участь у різних соціальних проектах.

Вітаємо усіх стипендіатів з перемогою та щиро бажаємо подальших творчих успіхів, невичерпної енергії, звершення усіх мрій та Божого благословення!