Студенти Національного університету «Острозька академія» отримали премії за здоровий спосіб життя

04 вересня 2007

На початку нового навчального року в Національному університеті «Острозька академія» відбулося традиційне вручення премій та іменних грамот студентам, що ведуть та пропагують здоровий спосіб життя.

Традиція нагороджувати студентів за дотримання здорового способу життя існує в Острозькій академії уже впродовж десяти років. Вона була започаткована представником української діаспори в Канаді Володимиром Кузем. Сьогодні традицію вручення премій продовжує його племінниця Віра Маланчій. Пані Віра вкотре зустрілася зі студентами Острозької академії, щоб нагородити їх за дотримання здорового способу життя і спортивні досягнення. Нагороди отримали десять студентів. Окрім грамот та премій, їм було вручено книгу Юрія Купченка «Вершник з України».

Віра Маланчій відзначила: «Я дуже рада, що академія підхопила ідею здорового способу життя і поширює її серед своїх студентів, адже виховання здорового покоління є одним з найважливіших факторів, які впливають на розвиток нації і держави. Людина, що веде здоровий спосіб життя, знаходить сили та енергію на розумову діяльність і може здійснити справді гідний внесок у розбудову свого суспільства».