Рекреація в Острозькій академії

14 червня 2007

Традиційне щорічне культурно-спортивне свято під назвою Рекреація відбулося 13 червня на території спортивного комплексу Острозька академія.

Студентська рекреація сягає традицій, які існували ще в Острозькій академії XVI століття. Перед закінченням навчального року та перевіркою здобутих знань, спудеї «Волинських Афін» намагалися розважити викладачів. Вони розігрували різноманітні гумористичні сценки, влаштовували змагання, конкурси тощо. Сьогодні рекреація в Острозькій академії перетворилося на яскраве шоу, що поєднує в собі азарт спортивних змагань із естетикою творчих номерів. Це свято є заключним етапом щорічної спартакіади здоров’я та заохочує студентів університету до фізичного розвитку і ведення здорового способу життя.

Рекреація розпочалася зі вступного слова голови Братства спудеїв Андрія Демчука та привітання і дозволу ректора Ігора Пасічника на її проведення. Участь у змаганнях взяли команди, що представляли кожен із факультетів академії. Члени команд змагалися за першість у таких естафетах, як стрибки у мішку, перетягування канату, армреслінг, ловіння м’яча. Був проведений і забіг на коротку дистанцію серед юнаків та дівчат. Між естафетами вболівальники мали можливість переглянути виступи спортивно-сучасних тацювальних колективів. Найприємнішим моментом було вручення диплому переможцям. Перше місце у Рекреації виборов правничий факультет, а першість у Спартакіаді здоров’я-2007, підсумки якої також були підбиті на святі, належить гуманітарному факультету.