Студенти-економісти святкують тиждень факультету

24 травня 2007

У Національному університеті «Острозька академія» з 21 по 25 травня відбувається святкування тижня економічного факультету.

Протягом п’яти днів в академії за участю студентів-економістів відбуваються різноманітні святкові заходи та акції, метою яких є популяризація української національної культури. Не даремно цьогорічне святкування проходить під девізом «Збережемо традиції разом».

Свято розпочала акція «Вишиваний рекорд Острозької академії», під час якої усі, хто бажав, прийшли в університет у вишитих сорочках. Увечері на території студентського містечка відбулися українські вечорниці.

У вівторок святкування продовжили ярмарок ужитково-декоративного мистецтва, презентація літературної збірки студентів економічного факультету – «Всесвіт мого серця», а також святковий концерт в актовій залі. Наступного дня відбулася благодійна екологічна акція «Зробимо ліс чистим», до якої долучилися не тільки студенти, а й мешканці міста. Завершиться тиждень економічного факультету Днем студентського самоврядування та гала-концертом у студентському клубі.