Студенти Острозької академії мандрували «стежками Героїв»

20 травня 2007

Студенти Національного університету «Острозька академія» вже другий рік поспіль стали переможцями змагань з пішого мандрівництва «Стежками Героїв»

Змагання проходили з 28 квітня по 4 травня у гірських масивах Надвірнянського району Івано-Франківської області за участі команд навчальних закладів, громадських організацій, підприємств тощо. Метою такого заходу є масове залучення молоді до спортивного туризму і краєзнавчої діяльності, відродження та розвиток славних традицій українського мандрівництва, формування серед молоді здорового способу життя засобами туризму та спорту, покращення розвитку масової туристично-краєзнавчої роботи у навчальних закладах України тощо.

«Суть змагань полягала у проходженні командами визначеного маршруту першої категорії складності, прокладеному в Українських Карпатах, через встановлені контрольні пункти завдовжки 130 кілометрів», - розповідає учасник змагань, студент п’ятого курсу Національного університету «Острозька академія» Андрій Сіліщев.

У змаганнях вже вдруге перемогла команда Острозької академії, капітаном якої був випускник університету Олександр Шама. Як зазначили студенти, багатокілометровий маршрут не став їм на заваді перемогти, головне – це ініціативність та впевненість у своїх силах. Нагородження переможців відбудеться 30 червня у місті Львові під час урочистостей, присвячених 100-річчю від дня народження Романа Шухевича.