Провідні економісти обговорювали проблеми фінансової системи України

23 квітня 2007

У Національному університеті «Острозька академія» 20 та 21 квітня за ініціативи економічного факультету відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція – «Фінансова система України: становлення та розвиток».

Проведення такого заходу стало традицією для навчального закладу, адже конференція проходить вже вшосте і набуває з кожним роком все більшої популярності, об’єднуючи науковців з усієї України. Цього року в ній взяло участь 59 провідних навчальних закладів, 7 науково-дослідницьких установ, а також представники підприємств та банків, які представляли 15 областей нашої держави та Автономну Республіку Крим.

Конференція ставила за мету дослідження основних закономірностей розвитку фінансової системи України та розробку пропозицій подальшого її вдосконалення. На секційних засіданнях, які працювали протягом двох днів, досліджувались трансформаційні процеси у бюджетній та податковій системах, з’ясовувалися тенденції розвитку фінансів суб’єктів підприємницьких структур, а також пропонувався ряд ефективних прогностичних напрямків з фінансово-кредитних відносин у нашій державі.