Перший обласний форум студентського самоврядування відбувся у Рівному

07 листопада 2007

Студенти Національного університету «Острозька академія» шостого листопада взяли участь у Першому обласному форумі студентського самоврядування, організованого Рівненським державним гуманітарним університетом спільно з Національним університетом водного господарства та природокористування.

На заході були присутні близько 300 студентів із різних університетів Рівненської області. Серед почесних гостей форуму також були радник міністра освіти Дмитро Кулібіда та президент Української асоціації студентського самоврядування Анатолій Ігнатович. Острозьку академію представляли 11 студентів, зокрема голова Братства спудеїв Андрій Демчук, голови факультетських студентських рад та інші активні представники острозького студентства.

Робота форуму тривала протягом цілого дня та проходила у чотирьох секціях, на яких розглядалися питання імплементації Болонського процесу, вирішення соціально-побутових проблем студентів, проблем функціонування студентського самоврядування та інтенсифікації наукової роботи в університетах. Учасники форуму мали змогу поділитися досвідом організації студентського самоврядування у своїх університетах та прослухати доповіді людей, які безпосередньо сприяють розвитку органів студентського самоуправління у вітчизняних вищих навчальних закладах.