Черговий візит фулбрайтерів в Острозьку академію

26 жовтня 2007

У Національному університеті «Острозька академія» 26 жовтня відбулася зустріч викладачів із Наталією Залуцькою – координатором Програми академічних обмінів імені Фулбрайта з проведення наукових досліджень або читання лекцій в університетах США.

Програма імені Фулбрайта є однією із найстаріших та найбільш відомих у світі програм світових обмінів. Спільними зусиллями із науковими спільнотами інших країн науковці та студенти США створили програму, за якою вчені, студенти та громадські діячі мають змогу відвідати Америку, а американці – інші країни світу. Програма діє з 1946 року, проте співпраця з Україною розпочалася у 1992 році.

У рамках зустрічі Наталія Залуцька розповіла про можливості стажування за кордоном науковців, кандидатів, докторів наук, аспірантів, молодих викладачів та студентів. Учасниками програми передбачається проведення досліджень та читання лекцій на період від чотирьох до дев’яти місяців.

На зустрічі також був присутній кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри лінгвістики та перекладу Національного університету «Острозька академія» Анатолій Худолій, який цього року виборов право стати учасником Програми академічних обмінів імені Фулбрайта.