Острозька академія – серед семи чудес Рівненщини

25 жовтня 2007

Острозька академія та історико-культурний комплекс міста Острога увійшли до переліку об’єктів-переможців у рамках акції «Сім чудес Рівненщини».

Акція була організована Видавничим домом «ОГО» і телерадіокомпанією «Рівне 1» за підтримки Рівненської облдержадміністрації. Директор ТРК «Рівне 1» Віталій Голубєв у повідомленні прес-служби ВД «ОГО» зазначив, що його команда вже розпочала зйомки циклу фільмів про «Сім чудес Рівненщини» з метою інформування широкого кола громадськості про туристичні принади краю.

Нагадаємо, що це вже не перший успіх Острозької академії у подібних заходах. У серпні Національний університет «Острозька академія» був нагороджений призом у номінації «Визначна пам’ятка духовної України» в рамках Всеукраїнської акції «Сім чудес України».