Вступ на заочну (дистанційну) форму здобуття освіти триває

Національний університет «Острозька академія»

Вступ 2021 для здобуття вищої освіти за заочною (дистанційною) формою триває

прийом документів з 28 жовтня до 21 листопада включно

Для здобуття освітнього ступеня бакалавра
(учасникам бойових дій або особам, які мають сертифікати ЗНО 2018, 2019, 2020, 2021 років)

Щоб вступити на 1 курс для здобуття освітнього ступеня бакалавра зі спеціальностей:

• 013 «Початкова освіта»
  • 032 «Історія та археологія»
  • 033 «Філософія». Освітньо-професійна програма «Практична філософія. Консалтинг та коучинг»
  • 034 «Культурологія»
  • 035 «Філологія». 035.041 «Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська». Освітньо-професійна програма «Англійська та друга іноземна (німецька/французька) мови. Література. Переклад»
  • 051 «Економіка»
  • 061 «Журналістика»
  • 081 «Право»
  • 122 «Комп’ютерні науки»
  • 256 «Національна безпека (за окремими сферами забезпечення та видами діяльності)»

необхідно мати документ про повну загальну середню освіту/диплом кваліфікованого робітника та скласти:

Щоб вступити на 2-3 курс для здобуття освітнього ступеня бакалавра зі спеціальностей:

• 013 «Початкова освіта»
  • 033 «Філософія»
  • 035 «Філологія»
  • 035.01 «Українська мова та література»
  • 035.041 «Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська»
  • 081 «Право»
  • 229 «Громадське здоров’я» (вступ лише на 3 курс на основі диплома молодшого спеціаліста зі спеціальностей «Лікувальна справа», «Сестринська справа», «Медико-профілактична справа», «Лабораторна діагностика», «Фармація» тощо)

необхідно мати диплом молодшого спеціаліста/бакалавра та скласти:

• внутрішній вступний іспит або ЗНО з української мови та літератури
  • внутрішній вступний іспит або ЗНО з математики або історії України або біології або географії або іноземної мови або фізики або хімії
  • фахове вступне випробування із спеціальності.

• фахове вступне випробування зі спеціальності.

Для здобуття освітнього ступеня магістра

Щоб вступити на магістратуру зі спеціальностей:

• 031 «Релігієзнавство»
  • 035 «Філологія»
  • 035.01 «Українська мова та література»
  • 061 «Журналістика»
  • 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»
  • 229 «Громадське здоров’я»
  • 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». Освітньо-професійна програма: «Міжнародні відносини».

потрібно диплом бакалавра (з обов’язково успішно складеним ЄВІ з іноземної мови), диплом спеціаліста або магістра.

Для вступу необхідно скласти:

• вступний іспит з англійської мови на базі університету (для вступників, які не складали ЄВІ та мають диплом спеціаліста або магістра).
  • фахове вступне випробування зі спеціальності на базі університету.

Хочете отримати якісну вищу освіту, подавайте свої документи до Приймальної комісії (у електронній формі на пошту vstup@oa.edu.ua та у паперовому вигляді особисто) або Новою Поштою з 28 жовтня до 21 листопада 2021 року включно

Детальна консультація щодо вступу:

• (096) 170 25 00 – Відповідальний секретар Приймальної комісії НаУОА, помічник ректора з освітнього менеджменту Харчук Юлія Юріївна, julia.kharchuk@oa.edu.ua
  • (096) 026 68 80 – Консультаційний центр для абітурієнтів, Лозюк Софія Андріївна, vstup@oa.edu.ua